Musso Sports = Pick-up 4x4

www.1234.cz

Musso Sports / Pick-up  je variantou faceliftovaného Mussa r.v. 98, známého také jako Daewoo Musso. Pohonné ústrojí, karoserie (kromě zadní části), pohon 4x4, redukční převodovka zůstavají téměř bez úprav.

Nepatrně byl pozměněn vnější design nárazníku, masky typu Mercedes, lišty i plastové prahy, litá kola a další doplňky.

Se zapnutým pohonem všech kol, se Sports chová velmi stabilně, jistě a poslušně i s prázdnou korbou. Sports má velmi slušné křížení, díky kterému bravurně projíždí i těžší terén. 

Atraktivní a příjemnou změnou je relativně rozměrná ložná plocha s odklápěcím zadním čelem. Po sklopení tvoří rovinu pro převoz dlouhého materiálu. Proti vyvrácení je čelo zajištěno na bocích pevnými ocelovými lany a celá nákladová plocha je odlita z odolného plastu. 

Design interiéru se změnil použitím kvalitnějších materiálů a povrchových úprav palubní desky. Je velmi prostorný a klimatizovaný. Z bezpečnostních prvků nechybí airbagy, ABS, TCS, el. okna i zrcátka vč. vyhřívání.

Systém pohonu čtyř kol se zapíná elektrickým kolébkovým ovladačem, umístěným na palubní desce. Spínač má tři polohy:  (1.) 2H - pohon pouze zadních kol, je určen pro provoz v bežném provozu. (2.) 4H = 4x4 - je určena pro svižnou jízdu na sněhu, blátě, náledí a nezpevněném povrchu... (3.) 4L = 4x4 s redukcí - pro maximální přenos trakční síly v těžkém terénu.

Obrovským plusem Ssangyongu je pětiválcový turbodiesel 2,9TDi ze stáje Mercedes Benz. Má punc nezničitelného dělníka, který není náchylný na kvalitu paliva. Spotřeba se pohybuje kolem 8-11L. Převodovka je buď 5st. manuální, nebo 4st. automatická.

+420 608/233388


Musso Sports


Musso Sports


Musso Sports


Musso Sports


Musso Sports